Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

List "wku...onego górnika" wywołał burzę w Bogdance. Dotarliśmy do autora

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 19 lutego 2018 r. o 09:01 Powrót do artykułu
Ustawa kominowa to fikcja. Super się to obchodzi - tzw. kontrakty menadżerskie - ustawa ich nie dotyczy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Anna stary hajer. Ja byłam ja widziałam. I pewnie z wypłaty starego żyje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Anna była i widziała- dajcie jej pienidze należy się.  1000 +.  Ołówkowe oponowe tamponowe 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PO lepsze. U nich za 6000 zł jak to mówiła pani Bieńkowska to pracuje złodziej albo idiotą. Chociaż i tak prawdy nie powiedziała bo oni za większe pieniądze kradli i wszystko co się da sprzedawali 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Komuś tu chyba żal d..e ściska:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dla nie świadomych, kobiety też pracują w Kopalni w Bogdance
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Polsce jak jeden zarabia więcej od drugiego to jest zazdrość i złorzeczenie. Ja rozumiem, że np. na budowie czy w supermarkecie jest ciężka praca i są małe zarobki w stosunku do wykonywanej pracy, ale to nie znaczy, że temu jest winien górnik, tylko ten co się godzi na takie zarobki. Więc nie miejcie pretensji do górników, ze tyle mało zarabiacie tylko do siebie. Zamiast walczyć o swoje to siedzicie cicho i się zgadzacie na takie traktowanie Was. Górnik jak chce coś zmienić i walczyć o swoje to zaraz go atakujecie. Tym co zarabiają konkretną kasę w to graj, bo ciemnota niech robi żeby "Pany" miały lepiej, im mniej nam zapłacą tym więcej im zostanie. W porównaniu np. do kasjerki może i górnicy dużo zarabiają, ale porównując te zarobki np. do zarządu to chyba sprawa ta wygląda całkiem inaczej. Patrzmy w dół, zazdrośćmy i złorzeczmy zamiast upominać się o swoje to będziemy dalej robić na panów za psie pieniądze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Masz choź trochę rozumu Inteligencie?? Nikt nie broni zarabiać prezesowi więcej ale czy aż takie muszą być dysproporcje???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie nie kłóćmy się !! Nie widzicie ze oni tego chcą ? WINNY JEST RZĄD ani Szlaga ani nikt tylko rząd i nie ważne który. To nie ma znaczenia czy PO czy PIS Oni się tylko kłócą o koryto a jest o co ! Polska jest bogatym krajem ale trzeba obalić socjalizm.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
81 tys brutto za rok 2017 ciemniaku pracujący w wwa i w tym mam 14 barbórke a 13stek nie mam od ładnych paru lat nie masz pojęcia i pierd....isz a sukcesem jest dozyc 60. mówicie zmień prace a okolice kopalni najlepiej opuśćić i zaorać. nastepnie na dole fizycznie pracują ludzie z wyzszym wykształceniem z maturami, po zawodówkach to jest moze 10% załogi. gwarantuje ze z zarządu nikt złotówki do tego interesu nie dołozył co najwyżej wyprowadził miliony poprzez spółki spółeczki swoich ziomali w których ludzie bez szkół i zawodu pracują nawet za 1600. i na koniec tępaku nikt nie dokłada do górników bo co miesiąc płacimy na zus gigantyczne składki . przez 25 lat górnik wpłaca składki do zus którę wystarczą na 1,5 emerytury górniczej więc mi nie pierd...cie ze dopłacacie do górniczych emerytur
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czyli to prawda ze ryle nie są zbyt mądrzy tylko takie maja mniemanie o sobie przy butelce wódki . Kochani górnicy. Jesteście pracownikami spółki- umowa o prace czyli najemnikami. Uj wam do zarobków prezesów. Weź kredyt zainwestuj w akcje wykup i rządź. Ale licz się z tym ze możesz wtedy tez stracić. Wy zachowujecie się jak byście byli właścicielami ALE tylko wtedy gdy jest dobrze ;) jak jest zle to już nie, Ićta się napić do baru i się żalić jak to niby wszyscy wam zazdroszczą
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Karlikowski p.o Prezesa ..!! on jest dobry do pracy jako inżynier.....i niech tak będzie-biuro przygotowania produkcji. Do zarządzania nie nadaje się to On wykonywał ślepo polecenia Szlagi lub sam to robił a zganiał na innych, że miał takie polecenia. Wraz z panią Telecką i Wardową ,,wymordowali zawodowo,, gro cennych ludzi. Tego nie powinniśmy im darować i przejść obojętnie obok tego.STOP mobingowi w LW,,Bogdanka,,. My pracownicy nie jesteśmy winni pracodawcy służalczości i posłuszeństwa. Jesteśmy mu jedynie winni usługę, za którą otrzymujemy zapłatę, będącą nie łaską, lecz zasłużonym wynagrodzeniem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
podobne przemyslenia jak nasze zapraszamy: facebook.com/wzzwalka/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 6 z 6

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...